Dnes je :
22.04.2019
Vyrobte si svoj vlastný FOTOALBUM


Nájdite si niečo pod zub RECEPTY


Štatistika využitia stránky

  O NÁS

    Naše stránky    Hasiči    Rodina    Priatelia


Projekt zdravia   Oficiálna stránka PROJEKT ZDRAVIA

  Oriflame    Objednávka    Eurona    Projekt zdravia    Mamina

    Prevencia je lepšia než liečba

Ľudia dnes môžu sami urobiť pre svoje zdravie viac než ktorýkoľvek lekár, nemocnica či nový medicínsky objav. Preberte zodpovednosť za vašu budúcnosť do svojich rúk a odstráňte z vášho života všetky možné faktory, ktoré majú negatívne účinky na správnu kondíciu a zdravotný stav organizmu. Pridajte k vašej strave potravinové doplnky, ktoré vám pomôžu nahradiť a doplniť nedostatočné množstvo živín.


Projekt zdravia - pre Vás pripravil prostrednictvom členov klubu bezkonkurenčnú ponuku pomocníkov pre udržanie zdravia a na zvýšenie kvality života.


  Najnižšie ceny


Najnižšie ceny pri danom zložení a kvalite.
Zloženie výrobkov vychádza z potrieb našich stravovacích návykov. Kvalita použitých surovín, výskum, vývoj a výroba predstavujú svetovú špičku.


Text je prebraný zo stránok Program zdravia.


Jednotlivé prípravky sa môžu použiť cielene jednotlivo alebo v kombinácii bez ohrozenia zdravia. Sú určené pre každého na preventívne užívanie alebo ako doplnok liečby. Odstraňujú príčiny a nie následky najčastejších ochorení.

Výrobky pochádzajú od špičkových českých výrobcov a boli vyvinuté pre “Projekt zdraví” ČR a “Projekt zdravia” SR, podľa potrieb českých a slovenských užívateľov a najnovších vedeckých poznatkov.

Nosným programom sú nutraceutiká, probiotiká a antioxidanty - doplnky výživy, ktoré sa stávajú pri dnešnom spôsobe života nutnosťou. Stresy, životné prostredie, priemyselne vyrábané potraviny, zvýšené nároky organizmu na biologicky účinné látky vedú k rozvoju civilizačných ochorení. Naša ponuka je zameraná na prevenciu najčastejšie sa vyskytujúcich ochorení: srdcovocievnych, metabolických, porúch imunity, osteoporózu, artrózy a pod.


Stiahnite si najnovší leták TU!

Ofiaciálna stránka rodiny Bartekovcov