Dnes je :
22.04.2019
Vyrobte si svoj vlastný FOTOALBUM


Nájdite si niečo pod zub RECEPTY


Štatistika využitia stránky

  O NÁS

    Naše stránky    Hasiči    Rodina    Priatelia


Oriflame   Oficiálna stránka ORIFLAME

  Oriflame    Objednávka    Eurona    Projekt zdravia    Mamina

    Prečo ORIFLAME?

Byť nezávislým kozmetickým poradcom Oriflame je zábavné, jednoduché a odmeňujúce! Budete mať jedinečnú príležitosť naučiť sa viac o kozmetike a šancu zarobiť peniaze navyše! Či sa rozhodnete predávať kozmetiku na zarobenie peňazí navyše alebo budete chcieť pracovať na polovičný alebo plný úväzok, je naozaj iba na vás!


Nevyžaduje sa žiadne špeciálne vzdelanie, skúsenosti alebo finančné zdroje. Úspešní môžu byť ľudia všetkých vekových skupín a zo všetkých prostredí.


  Spoľahlivé nakupovanie


Každý mesiac dostanete nový produktový katalóg. Ukážte ho ľuďom, ktorých poznáte a ľuďom, ktorých oni poznajú – je to tak jednoduché! Kľúčovým prínosom je, že Oriflame ponúka záruku vrátenia peňazí na všetky výrobky. Ak sa vám výrobky nepáčia, môžete ich vrátiť do 21 dní a dostanete peniaze späť. Preto je nakupovanie pre zákazníkov Oriflame spoľahlivé.
Text je prebraný z oficiálnych stránok Oriflame.


Váš sponzor bude vaším osobných trénerom pri budovaní vášho obchodu. Ponúkne vám rôzne druhy predajných a marketingových nástrojov, aby vám pomohli budovať váš obchod, ako napríklad váš vlastný virtuálny obchod na internete, osobnú webovú stránku Oriflame, informačný mesačník preplnený informáciami a radami na použitie v obchodných situáciách a tréningy o kráse a vedení obchodu.


  Urobte kariéru


Len čo dosiahnete pozíciu Manažéra, automaticky sa stanete nezávislým lídrom Oriflame. Toto je prvý dôležitý krok na ceste v líderskom raste a môžete sa zúčastniť Manažérskej školy Oriflame. Chopením sa tejto novej úlohy, účasťou na tréningoch a s podporou vášho Direktora vám aj vy čoskoro dosiahnete titul Direktora.Oriflame je dnes jednou z najrýchlejšie rastúcich kozmetických spoločností na svete. Firma predáva svoje výrobky v 58 krajinách a má vedúce postavenie na trhu vo viac než 30 krajinách. Obchodná sila, tvorená 1.7 mil. nezávislých kozmetických poradcov, ponúka kompletný rad vysoko kvalitnej starostlivosti o pokožku, vôní a ďaľšej kozmetiky.


  • výnosy približne 765 mil. eur ročne
  • 1.6 mil. kozmetických poradcov
  • 5 500 zamestnancov
  • 600 kozmetických výrobkov
  • viac ako 78 mil. katalógov v 35 jazykoch

Ofiaciálna stránka rodiny Bartekovcov