Dnes je :
22.04.2019
Vyrobte si svoj vlastný FOTOALBUM


Nájdite si niečo pod zub RECEPTY


Štatistika využitia stránky

  O NÁS

    Naše stránky    Hasiči    Rodina    Priatelia


Mamina

  Radka    Danka    Barborka    Mamina    Ocino    Foto    Video

    A nenechám ich vyhladovať...

Moji hladoši ma nenechajú zaháľať a krútenie sa okolo hrncov je moja denná činnosť. Okrem toho behanie s handrou a metlou. (No hotová bosorka.)


Narozdiel od ďalších štyroch členov našej domácnosti, nemám čas vysedávať pred počítačom, ale moje pracovné povinnosti ma k tomu prinútili. Nemám čas na surfovanie po internete a ani na kecanie s kadekým, ale ak by Vás zaujali niektoré z mojích aktivít, rád s Vami poklebetím trebárs i prostredníctvom počítača.


Môžete mi kedykoľvek poslať e-mail, rada Vám odpoviem a to najneskôr do 24 hodín.


  Pozrite sa aj na ďalšie moje stránky :


Nie len prácou je človek živý. Rada sa zabávam, som najšťastnejšia, keď sa smejem. Samozrejme najradšej som v kruhu svojej rodiny o čom sa môžete presvedčiť trebárs na niektorých naších fotkách, alebo videách.


  ORIFLAME

    Je prírodná kozmetika pochádzajúca zo Švédska. Je kvalitná a dostupná každej slovenke a preto je taká obľúbená. Okrem toho, že Ťa skrášli, pomôže Ti aj podnikať.

Ak sa chceš dozvedieť viac, klikni sem!

  EURONA

    Je bytová kozmetika, alebo prostriedky na ošetrenie všetkého, čo môžete nájsť vo svojom dome alebo garáži a všetko vyrobené z produktov nezaťažujúcich životné pros-tredie.

Ak sa chceš dozvedieť viac, klikni sem!

  PROJEKT ZDRAVIA

    Je kolekcia prípravkov vyrobených na základe doporu-čení popredných českých a slovenských odborníkov na zdravie a zdravú výživu. U žiadneho z Vás nemôže chýbať prípravok z tejto dielne.

Ak sa chceš dozvedieť viac, klikni sem!

Ofiaciálna stránka rodiny Bartekovcov