Dnes je :
22.04.2019
Vyrobte si svoj vlastný FOTOALBUM


Nájdite si niečo pod zub RECEPTY


Štatistika využitia stránky

  SBA&HD

    Naše stránky    Hasiči    Rodina    Priatelia


SBA&HD je naša aktivita, ktorej výsledkom je zopár webových stránok. Charakteristické pre stránky vytvorené pod touto hlavičkou je to, že sú programované v PHP s podporou MySQL databázy.


    CARAMETAL.SK


Spoločnosť CARAMETAL, spol. s r.o. sa zaoberá povrovými úpravami materiálov a to od prípravy povrchy (otryskávanie, odmasťovanie, pasivácia a pod.), cez metalické nástreky až po nátery. Pri tejto práci využíva najmodernejšie progresívne technológie a disponuje priestormi, v ktorých sa dajú zrealizovať práce aj na tých najkomplikovanejších povrchoch.


Okrem toho sa zaoberá poradenstvom, prenájmom techniky, priestorov a zabezpečovaním dopravy.

Viac...

    VILAVAZKA.SK

Penzión Vila Vážka je situovaný v blízkosti nádherných štiavnických tajchov Evička a Windšachta. Ak ste prívržencom turistiky, krásnej prírody a histórie, tak toto miesto musíte navštíviť. Okrem spomínaných jazier, si môžete takmer po celý rok vyraziť na túry po udržiavaných chodníkoch a to jednak po blízkom okolí, ale trebárs aj na Sitno - najvyšší vrch Štiavnického pohoria.Môžete sfárať do banského múzea, prezrieť si štiavnické pamäťohodnosti a v zime si zalyžovať.
To všetko z môžete absolvovať z penziónu, ktorý je pripravený Vám poslúžiť.

Viac...
    OZPRIEVOZ.SK


Občianske združenie - Prievoz má ambície stať sa združením, ktoré rado vyplní Váš voľný čas, prispeje na dobrú vec, podporí školy a ešte oveľa viac.

Ak máte zájem, na tejto stránke sa dozviete o pripravovaných akciách usporadúvaných združením, uvidíte fotky z už uskutočnených akcií, ale môžete sa sťať i jeho členom.

Viac...
Ak máte záujem o svoju vlastnú WWW stránku, nevidíme v tom žiadny problém. Kliknite SEM a o všetko sa už postaráme. Určite Vás nesklameme. Naším hlavným cieľom je maximálna kvalita za minimálnu cenu.


Ofiaciálna stránka rodiny Bartekovcov